پیام مدیرعامل پتروشیمی خلیج فارس در خصوص رشادت ها و مجاهدت های سربازان صنعت پتروشیمی

  • چهارشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۸
  • 12110

در متن پیام جعفر ربیعی مدیرعامل پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس آمده است 

وَالَّذينَ جاهَدوا فينا لَنَهدِيَنَّهُم سُبُلَنا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ المُحسِنينَ

همسنگران گرامی....

بیش از یکسال است که در جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمن قرار گرفته‌ایم. رشادت‌ها و مجاهدت‌های سربازان صنعت پتروشیمی همگان را به یاد روزهای ناب دفاع مقدس و خاطرات شورانگیز آن دوران پر از حماسه و ایثار می‌اندازد؛ و یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی را در ذهن‌ها بیدار می‌کند. علاوه بر این مبارزه، سربازان جبهه صنعت در هفته‌ایی که گذشت در یک عملیات دفاعی جانانه، عشق و ایمان و اراده خود را به نمایش‌گذاشتند و ما در این روزها شاهد مجاهدتی خالصانه‌ از سوی کارگران، کارشناسان، کارمندان، مدیران میانی و مدیران ارشد سایت‌های پتروشیمی در مناطق عسلویه و ماهشهر بودیم.
شما با تلاشی شبانه روزی خطرات جانی و امنیتی را به جان خریدید، تا سرمایه‌های این کشور در گزند حوادث آسیب نبیند و عاشقانه از منابع انسانی؛ مالی و تداوم تولید در سایت‌های شرکت های تابعه محافظت و مراقبت نمودید؛ رنج دوری از خانواده را تحمل نموده و روزهای متوالی ایستادگی کردید.
همکاران پرتلاش خانواده بزرگ هلدینگ خلیج فارس، اینجانب به عنوان همسنگر شما این جانفشانی بزرگ را ارج می‌نهم و قدردان تک‌تک شما عزیزان هستم ؛ به خود می‌بالیم که در خانواده بزرگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فداکارانی چون شما را در کنار خود داریم.