گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا |( س ) در گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان

  • سه شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۷
  • 2548
به  مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) مراسم گرامیداشت روز زن و مقام مادر در شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان برگزار شد  .

مدیرعامل شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان  در این مراسم ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، گفت: حضرت زهرا(س) اسوه و الگوی بانوان در تمامی اعصار است که بانوان با تاسی به آن حضرت می توانند در زندگی خود موفق باشند.
رسول اشرف زاده تصریح کرد: امسال کارهای بسیاری در مجموعه صورت گرفت که امیدواریم در سال آینده نیز با تلاش، انگیزه و نشاط بیشتر شاهد موفقیت های بیشتر در زمینه های مختلف باشیم وی همچین بر نقش و پیاده سازی فرآیندها و اجرای نظام پیشنهادات در شرکت تاکید کرد .

اشرف زاده با تاکید بر اینکه در نظام مشارکتی ؛ کارکنان خود را در اتخاذ تصمیمات راهبردی برای ایجاد تحول در شرکت سهیم می دانند اظهار داشت : این کار باعث پیشرفت روز افزون مجموعه و همدلی بین کارکنان  خواهد شد.
در ادامه معاون مالی و سرمایه گذاری نیز طی سخنانی ضمن تجليل از مقام معنوي مادران و بانوان همكار، حضور زنان در همه عرصه ها را حضوري موثر و سازنده معرفي کرد و به اهميت جايگاه رفيع زنان در جامعه و نقش هاي بي بديل آن ها در عرصه هاي مختلف اعم از خانواده و محيط كار پرداخت  .

در پایان این مراسم از همکاران از زحمات بانوان شاغل در شرکت تقدیر به عمل آمد