پیام تبریک مدیرعامل پترول به مناسبت روز روابط عمومی

  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • 901

مدیرعامل شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان روز روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

در پیام مدیرعامل پترول آمده است :

روز ۲۷اردیبهشت، تداعی کننده اهمیت و نقش روز افزون این بخش از دانش بشری است که با به خدمت گرفتن انواع هنرها، به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده و امروزه تصور فعالیت هیچ نهاد و سازمانی بدون فعالیت های این بخش، اعم از ارزیابی قدرت و ضعف سازمان ها تا شکل دهی افکار عمومی و برقراری ارتباطات درون و برون سازمانی، بیش از پیش دور از ذهن می نماید.
روز روابط عمومی بهانه‌ای است تا بار دیگر به همدیگر یادآوری کنیم،‌ نمادهای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو ساز و کارهایی همچون توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی است که بی شک ماموریت انجام آن به عهده مدیریت روابط عمومی سازمان‌ها، نهادها، شرکت ها است.

در عصر حاضر که ارتباطات واطلاعات بنیان اصلی قدرت و نفوذ جوامع برای تحقق توسعه پایدار به شمار میرود، نقش روابط‌عمومی‌ها در ایجاد دسترسی به اطلاعات و معرفی ظرفیت‌ها برای توان‌افزایی، کارآفرینی و خلق ثروت، بسیار حائز اهمیت است. نامگذاری بیست و هفتم اردیبهشت‌ به‌نام روز ارتباطات و روابط‌عمومی مبین اهمیت‌ این‌ جایگاه‌ در دنیای امروز است. لذا این روز فرصتی مغتنم برای تجلیل از فعالان این عرصه وهمچنین تبیین نقش و تاثیر آن در سازمان است.

 اینجانب فرارسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه کارگزاران و فعالان عرصه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی تبریک عرض کرده و ضمن تشکر از زحمات مستمر تلاشگران این حوزه؛ انتظار دارم  با به کارگیری خرد جمعی و همکاری و تعامل بیش از پیش با رسانه ها، ضمن معرفی ظرفیت‌ها، توانمندی‌های مجموعه و همچنین در راستای هم افزایی و همدلی و هم اندیشی بیش تر با سهامداران بیشتر از گذشته اهتمام بورزند.