• آگهي پرداخت سود سهام شركت گروه پتروشيمي سرمايه گذاري ايرانيان
  • بازديد آقاي اشرف زاده از نمايشگاه ايران پلاست
    برای مشاهده سایر تصاویر به صفحه ما در اینستاگرام مراجعه نمایید
  • بازدید آقای ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به همراه آقای اشرف زاده از شركت كود شيميائي اوره لردگان
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان مهندس رسول اشرف زاده
    مهندس اشرف زاده
صفحه اصلی > پروژه ها > پتروشیمی کازرون 

شرکت پتروشیمی کازرون


شرکت پتروشیمی کازرون در  مهرماه 1387 بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه 455 میلیار ریال پذیره نویسی و به ثبت رسیده است محصول آتی این شرکت پلی اتیلن سنگین بمیزان 175 هزار تن و پلی اتین سبک بمیزان 125 هزار تن خواهد بود و  خوراک آن توسط پتروشیمی گچساران تأمین خواهد گردید.

محل اجرای طرح نیز منطقه رباط در 35 کیلومتری جاده کازرون به فراشبند می باشد. زمین طرح معادل 53 هکتار می باشد و کل سرمایه گذاری دوره اجرا معادل 374.808 هزار یورو و 2.608 میلیارد ریال می باشد.

در راستای تضمین دریافت بلندمدت خوراک مورد نیاز مجتمع، معادل 20درصد از سهام شرکت پتروشیمی گچساران، توسط شرکت پتروشیمی کازرون خریداری گردیده است

سرمایه گذاری ارزی طرح به میزان 374 میلیون یورو می باشد و مقرر گردیده که از محل منابع خارجی با عاملیت یکی از بانک های داخلی تأمین گردد. سرمایه گذاری ریالی طرح معادل 2.608 میلیارد ریال می باشد که از طریق آورده سهامداران تأمین خواهد گردید.

پیشرفت فیزیکی طرح در حال حاضر معادل 2 درصد می باشد. به دلیل معلوم نبودن محل تأمین منابع مالی طرح، منابع مالی موجود در شرکت صرفاً در افزایش سرمایه پتروشیمی گچساران بکار گرفته شده و به محض مشخص شدن منابع مالی طرح، عملیات اجرای طرح آغاز خواهد گردید.

 مشخصات طرح
 نام طرح :  پلی استال نودان  
 تاریخ تاسیس شرکت :   مهرماه 1387
 پیشرفت فیزیکی :   2 درصد
 سرمایه شرکت :  
 سهامداران :