• جلسه تکریم از جناب آقای یوسفی و معارفه جناب آقای شفیعی مدیر عامل جدید شرکت توسعه صنایع پایین دستی پتروایرانیان
    برای مشاهده سایر تصاویر به صفحه ما در اینستاگرام مراجعه نمایید
  • آگهي پرداخت سود سهام شركت گروه پتروشيمي سرمايه گذاري ايرانيان
  • بازدید آقای ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به همراه آقای اشرف زاده از شركت كود شيميائي اوره لردگان
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان مهندس رسول اشرف زاده
    مهندس اشرف زاده
صفحه اصلی > درباره ما > معرفی شرکت 


گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در تاریخ 1389/11/16 با سرمایه یکصد میلیارد ریال بصورت سهامی عام با شماره ثبت 396888 در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است سال مالی شرکت از اول خرداد  ماه هر سال شروع و پایان اردیبهشت ماه سال بعد پایان می پذیرد.


لازم بذکر است که به استناد مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 91/06/05، سرمایه شرکت از مبلغ 100 میلیارد ریال به مبلغ 10.000 میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی افزایش سرمایه داشته که این افزایش سرمایه در تاریخ 91/10/25 به ثبت رسیده است، شایان ذکر است این افزایش سرمایه از لحاظ درصد افزایش در تاریخ شرکتهای پذیرفته شده در بورس یک رکورد محسوب می گردد که تا کنون برای فقط یکبار اتفاق افتاده است.شرکت در تاریخ 30/09/1390 با نماد " پترول" در بازار فرابورس پذیرش شده است ضمنا نماد معاملاتی شرکت از تاریخ 93/06/26 در بازار عادی دوم فرابورس مورد معامله قرار میگیرد.


سرمایه شرکت مبلغ 20،000 میلیارد ریال می باشد.فعالیت اصلی شرکت ، سرمایه گذاری در سهام شرکت هایی است که در زمینه تهیه و تولید مواد و محصولات پتروشیمی ، شیمیائی و فرآورده های فرعی آنها از مرحله قبل از بهره برداری تا تولید فعال هستند .گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان علاوه بر حضور در بازار سرمایه در حال حاضر دارای سهام مدیریتی در شرکت های پتروشیمی کرمانشاه جم وشیراز می باشد .


گواهی اخذ شده از سازمان بورس :اضافه می نماید سهام شرکت از زمان پذیرش در بورس، در بازار پایه فرابورس معامله گردیده است. ضمناً سهام شرکت از تاریخ 1393/06/26 در بازار دوم فرابورس پذیرش و از همان تاریخ معاملات سهام شرکت در بازار مربوط انجام می گیرد :